Гостей: 1
Користувачів: 0

Спортивні досягнення

2019-2020 н.р.

Обласні змагання з лижних гонок - ІІ місце.(2020р.) Тренер районної команди - вчитель фізкультури Дащенко М.М. Команда у складі: Кирилюк В. (11 клас), Баласєвічюса В. (11 клас), Башловки Д.(10 клас), Котляревської А. (10 клас), Хабарова В. (11 клас), Медник А (8 клас), Діхтяра А. (8 клас).

Змагання з футзалу (хлопці) – ІІІ місце, футболу (дівчата) – ІІІ місце, настільний теніс – І місце в особовому і командному заліку, легкоатлетичний крос (команда) – ІІІ місце, Дятько І., Баласєвічюс В. (10 клас) – ІІ місце, Медник А. (7 клас) – ІІІ місце – учитель фізичної культури Дащенко М.М.

Команда лижників у складі учнів 9-10 класів Котляревської А., Башловки Д, Хабарова В., Баласєвічюса В., Дятько І., Кирилюк В. здобули ІІІ місце в обласних змаганнях з лижних перегонів (керівник Дащенко М.М.).(2019р.)

Шкільна команда під керівництвом учителя фізичної культури Дащенка М.М. зайняла І місце в районних і ІІ місце в обласних змаганнях з «Козацького гарту».

Ахмедов Д. (9 клас) став переможцем обласних змагань з пауерліфтингу у ваговій категорії.

26.11.2015р.

Районні змагання з шахів - ІІІ місце. Команда в складі Воскобойнікова Т. (10кл.), Хабаров А. (11кл.), Пащенко А. (7кл.)

26.08.2015р.

Вчитель фізичного виховання Дащенко М.М. здобув перемогу в легкоатлетичному пробігу, що відбувся в м. Полтава

2014 -2015н.р.

23 червня у м. Полтаві біля пам'ятника Олексію Бутововському відбувся спортивний захід  - Олімпійський день. У  ньому взяли участь - 19 учнів нашої школи з учителем Дащенком М.М. .Добре виступили Олексій Дорош і Поліна Кірічук, учні 3класу, Анатолій,Валерій, Марія Хабарови, причому Марійка посіла третє  місце в бігові на 1000 метрів.

А 27 червня з нагоди Дня Конституції, Дня молоді і річниці Полтавської битви в обласному центрі відбувся легкоатлетичний пробіг, де Микола Михайлович Дащенко у своїй віковій категорії здобув перемогу у бігові на 10 кілометрів

Районні змагання та конкурси (команда Великобудищанської з/о школи).

Учитель Дащенко М.М.:

• І місце – змагання з легкоатлетичного кросу;
  • І місце – змагання «Козацькі забави» (10-11 кл.);
  • ІІ місце – змагання з міні-футболу;
  • ІІ місце – змагання з настільного тенісу; Юрченко Дмитро (10 кл.)
  • ІІІ місце – змагання з шахів (9, 10, 11 кл.);
  •  ІІІ місце – змагання з волейболу (8, 9 10, 11 кл.).

Обласні змагання з лижних гонок:

• ІУ місце  - команда учнів 6,10, 11 класів.

Обласні змагання з легкої атлетики – Юрченко Дмитро та Хабаров Анатолій (10кл.):

• ІІ місце – Юрченко Дмитро (10 кл.) – штовхання ядра;
  • ІІІ місце – Юрченко Дмитро (10 кл.) – метання спису.

Міжнародний легкоатлетичний марафон у м.Одесі:

• І місце – Дащенко Микола Михайлович – учитель фізкультури (вікова категорія 60-69 років) – ІІ результат в історії України.

23.02.2015р.

Команда лижників змагалася на обласних змаганнях. Вітаємо! Вибороли І\/ місце в лижних гонках