Четвер, 13.08.2020, 09:21
Вітаю Вас Гість | RSS

Великобудищанська зош І -ІІІ ступенів

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Старші класи


 2019-2020 н.р.

             За результатами районних предметних олімпіад серед переможців і призерів відзначено таких учнів:

         Шурпик О. (11 клас) – хімія (І м.), українська мова (ІІІ м.),

         Киричук П. (7 клас) – математика (ІІІ м.),

         Крат О. (11 клас) – інформаційні технології (ІІІ м.).

          Призером районного етапу Всеукраїнського літературного конкурсу імені Т.Г.Шевченка стали: Шурпик О. (11 клас) – ІІ місце (учитель Яхно Л.Л.), Калюжна К. (5 клас) – ІІІ місце

         (учитель Кравченко М.П.). За результатами районного етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика: Калюжна К. (5 клас) – ІІІ місце (вчитель Кравченко М.П.),

         Вовченко О. (7 клас) – ІІІ місце (учитель Яхно Л.Л.).

2018-2019 н.р.

Результати ІІ етапу олімпіад із навчальних предметів

 

ПІБ учня

Клас

Предмет

Місце

Учитель

 

Шурпик Олеся

10

Хімія

І

Біляєва Т.Г.

Українська мова

ІІІ

Яхно Л.Л.

Козіка Ілія

10

Трудове навчання

ІІІ

Косяк С.Д.

Безуглий Максим

8

Трудове навчання

ІІІ

Косяк С.Д.

Рихліцький Максим

8

Історія

ІІІ

Калашнік С.В.

Вовченко Ольга

6

Математика

ІІІ

Парфенцева Г.Д.

Киричук Поліна

6

Математика

ІІІ

Парфенцева Г.Д.

 

ІІ етап (районний) конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук

ПІБ учня

Клас

Секція

Місце

Учитель

Шурпик Олеся

10

хімія

І

Біляєва Т.Г.

 

ІІІ етап (обласний) конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук

 

ПІБ учня

Клас

Секція

Місце

Учитель

Шурпик Олеся

10

хімія

ІІ

Біляєва Т.Г.

 

Творчі конкурси учнів

 

ПІБ учня

Клас

Конкурс

Місце

Учитель

Шурпик Олеся

10

Міжнародний конкурс знавців української мови ім. П.Яцика

ІІІ

Яхно Л.Л.

Єгорова Анастасія

8

Міжнародний конкурс знавців української мови ім. П.Яцика

ІІІ

Кравченко М.П.

 

 

Шурпик Олеся

10

Всеукраїнський мовно-літературний конкурс ім. Т.Г.Шевченка

ІІІ

Яхно Л.Л.

Єгорова Анастасія

8

Всеукраїнський мовно-літературний конкурс ім. Т.Г.Шевченка

ІІІ

Кравченко М.П.

 

 

Савчук Ірина

4

ІІ обласний конкурс юних філологів «Котигорошко»

І

Ставкова В.П.

Ярошенко Альона

4

ІІ обласний конкурс юних філологів «Котигорошко»

ІІ

Кравченко В.М.

 

2017 - 2018н.р.

Хімія - І  місце - Шурпик О. - (9кл). Вчитель Біляєва Т.Г.

Біологія - ІІ  місце - Шурпик О. - (9кл). Вчитель Біляєва Т.Г.

Трудове навчання ІІ - місце - Козіка Ілія (9кл). Вчитель Косяк С.Д.

 Трудове навчання ІІ - місце - Лидзар Олег (9кл). Косяк С. Д

 Англійська мова - ІІІ  місце - Шурпик О. - (9кл) Вчитель Кривенко Н.І.

    Районний конкурс "Дебати" - ІІІ місце
Команда в складі: Шурпик О.. -9 клас
                              Козіка І. - 9 клас
                              Лидзар О. - 10 клас
Вчитель: Калашнік С.В.

2016 -2017н.р.

ІІ Всеукраїнський етап шкільних олімпіад

Історія -  ІІ місце - Воскобойникова Т. - (11 кл). Учитель Калашнік О.І.

Технології навчання - ІІ місце -  Ставковий В. -(11кл). Учитель Косяк С.Д.

Технології навчання - ІІІ місце - Лидзар О. (9кл.). Учитель Косяк С.Д.

Німецька мова - ІІІ місце - Шурпик О. (8кл.). Учитель Нелюба Л.М.

Українська мова - ІІІ місце - Воскобойникова Т.(11кл.). Учитель Яхно Л.М.

Біологія - І місце - Шурпик О. (8кл.). Учитель Біляєва Т.Г.

Англійська мова -  ІІ місце - Гонтар М. (8кл.). Учитель Кривенко Н.І.

ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка:

ІІІ місце  - Воскобоцникова Т. учениця  11 класу

ІІІмісце - Шурпик О. учениця 8 класу

І місце - Шурпик О. учениця 9 класу (2017 -  2016н.р.). Вчитель Яхно Л.Л.

 2015 -2016 н.р.

Конкурс з української мови та літератури "Тарасовими шляхами"

 2015 -  2016 н.р.

Географія - ІІІ місце - Покутня Єлізавета (9кл.) Учитель Харченко Н.А.

Хімія - ІІІ місце - Пащенко А.(7кл)., Шурпик О. (7кл.). Учитель Швайко Л.О.

Трудове навчання - І місце - Лидзар О.(8кл).Учитель Косяк С.Д.

Трудове навчання -ІІІ місце - Хабаров А. (11кл.). Учитель Косяк С.Д.



  Районний етап Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика:

ІІІ місце  - Шурпик О. (7кл.).Учитель Яхно Л.Л.

\/І обласна науково - практична конференція учнівської молоді "Полтавщина -земля моя свята", Взяла участь Крат А.(9кл.). Учитель Калашнік С.В.

Крат А. нагороджена грамотою Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді

І місце - Кулик Анастасія (4кл) (2017 -2018н.р.




 

 2014-2015 н.р. учні школи досягли таких результатів у навчально-виховній роботі:

Районні предметні олімпіади:

  • Історія України – ІІІ місце – Калашнік Тарас (11 кл.). Учитель Калашнік О.І.
  • Українська мова – ІІІ місце – Воскобойнікова Тетяна (9кл.). Учитель Яхно Л.Л.
  • Англійська мова – ІІІ місце – Калашнік Тарас (11 кл.), Костиріна Ліза (8 кл.). Учителі Кривенко Н.І., Гомон В.І.
  • Креслення – ІІ місце  - Хабаров Анатолій (10 кл.),

   

ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка:

  • ІІІ місце – Шурпик Олеся (6 кл.). Учитель Яхно Л.Л.

ІІ етап Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика:

  •           ІІ місце – Воскобойникова Тетяна  (9 кл.). Учитель Яхно Л.Л.
  •           ІІІ місце – Пастухова Оксана (3 кл.). Учитель Ставкова В.П.

Районний етап інтелектуальних змагань з правознавства «Дебати»  - ІІ місце: Калашнік Тарас (11 кл.), Яхно Богдан (11 кл.), Воскобойникова Тетяна (9 кл.). Учитель Калашнік С.В.

Учнівське наукове товариство за програмою МАН:

Районний етап захисту учнівських наукових робіт:

  • І місце – Калашнік Тарас (11 кл.) – секція «етнологія». Учитель Калашнік С.В.
  • І місце – Воскобойникова Тетяна (9кл.) – секція «біологія».Учитель Біляєва Т.Г.

Обласний етап захисту наукових робіт:

  • ІІ місце – Воскобойникова Тетяна (9 кл.). Учитель Біляєва Т.Г.

ІІІ місце – Калашнік Тарас (11 кл.). Учитель Калашнік С.В.




 

Районний огляд-конкурс учнівських екологічних бригад:

  • ІІ місце – команда учнів 10-9 класів. Учитель Швайко Л.О.

ХХХІІ обласний зліт краєзнавчих та пошукових загонів:

  • І місце – команда учнів 6, 10, 11 класів. Керівник  Калашнік С.В.




 

            2013 -2014н.р. районний етап учнівських олімпіад
Васильченко О. - 11 клас  -  2 місце - біологія - вчитель Біляєва Т.Г.
Калашнік Т. - 10 клас -2 місце -  біологія - вчитель - Біляєва Т.Г.
Калашнік Т - 10 клас -  2  місце -географія - вчитель -Харченко Н.А.
Полтавець І. - 11 клас - 1 місце -педагогіка і психологія - вчитель Яківець Р.А.
Пишненко В. -  11 клас -2 місце -трудове навчання - вчитель -Косяк С.Д.


                                                    Районний конкурс "Дебати" - 3 місце
Команда в складі: Васильченко О. -11 клас
                              Полтавець І. -11 клас
                              Калашнік Т. -10 клас
Вчитель: Калашнік С.В.

 



 




 

Форма входу
Пошук
Календар
«  Серпень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Друзі сайту
 
 
 
 
 
 

Copyright MyCorp © 2020
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz